Moim zdaniem pani Żołądź jest wspaniałą nauczycielką. Potrafi urozmaicić lekcje humorem, jednocześnie wymagając rzetelnej pracy. Swoją postawą motywuje do nauki i zdecydowanie ma właściwe podejście do ucznia. Dodatkowo bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu maturalnego, ponieważ dzięki jej nauce dostałam się na wymarzone studia językowe. Z całego serca polecam.

— Natalia

Uważam szkołę pani Żołądź za godną polecenia. Miła atmosfera, a także wysoki poziom. Zostałam fantastycznie przygotowana do matury z języka niemieckiego.

— Antonina

Szczerze polecam tę szkołę. Zaczynałam naukę naprawdę od zera, a po kilku miesiącach nauki poradziłam sobie językowo w pracy w Niemczech.

— Krystyna

Niestety nie mam talentu do języków, ale dzieki lekcjom u pani Małgosi zdałem maturę na 64%, co wydawało mi się absolutnie niemożliwe.

— Kamil

Polecam Szkołę Języka Niemieckiego AKTIV A! Bardzo mila atmosfera, ciekawie prowadzone kursy, małe grupy, a do tego przystępna cena. Chyba jedyna szkoła w Grudziądzu, gdzie wykladającemu naprawdę zależy na rezultatach uczniów. Polecam.

— Mateusz

Chcesz dowiedzieć się wiecej o prowadzonych przez nas kursach języka niemieckiego?

KURSY I SZKOLENIA >>